Kniha návštěv

Napište zprávu

 
 
 
 
 
Děkujeme
8 entries.
admin
Dobrý den, všem sběratelům. Omlouváme se za odmlku, celý uplynulý rok v podstatě výroba Poutníků stála, asi není třeba zmiňovat důvody. Památky měly bohužel stop stav na objednávání nových suvenýrů. Pro Standu: Prokázání návštěvy místa nepožadujeme, Poutníky při objednávkách z eshopu zasíláme včetně kupónu. Pro Pavla: Určitě plánujeme nové kousky. Bohužel doba je pořád taková, jaká je. Aktuálně sice jednání probíhají, ale žádné bližší informace Vám dát nemůžeme. Rádi bychom přidali 9 nových Poutníku a zarovnali počet na prozatímních 20, ale obávám se, že budeme vzhledem k aktuální situaci rádi za 4 nové. Poutník Martin
Pavel
Zdravím všechny sběratele.Na výrobce Poutníků mám dotaz.Bude se edice rozšiřovat,např.o hrad Loket nebo i jiná místa?Díky moc a přeji,i v této zvláštní a těžké době mnoho úspěchů.
Diana
Začala jsem sbírat Poutníky, chápu, že letošek byl divoký, ale plánujete nové na příští rok? Aby mělo smysl vůbec sbírat... Děkuji.
Pavel
Jupíí. Další suvenýry na sbírání. K pamětníkům přibyli i Poutníci. Přeji s nimi mnoho úspěchů, a těším se jak budou přibývat.
Standa F-M
Jestli na daném místě Poutnik z nějakého důvodu nebude , lze jej získat stejným způsobem jako u Pamětníku? /Vstupenka,pohlednice ,lístek z parkoviště. V případě objednání přes obchod příjdu o soutěžní kupon? Děkuji za odpověď.
admin
Pro Martina a Honzu: Těší nás váš zájem a věříme, že nová edice se bude líbit a stane se oblíbenou a populární jako edice Pamětník!
Honza
Jéééééééé Pamětníky mám skoro všechny tak to je super zase budu mít co sbírat!!!! Těšííím se 😉
Martin
Tak už se moc těším na nové Poutníky 🙂